Drut Miedziany fi 8 mm Odgromowy M1E

45,00 zł
Brutto

Rozmiar

Drut Miedziany fi 8 M1E jako przewód odgromowy

Oznaczenie według normy - PN, EN, DIN

Podstawowe właściwości - M1E, Cu - ETP, E – Cu 57,

Przykładowe zastosowanie - Elektrotechnika i inne cele.

Podana cena dotyczy 1 metra bieżącego.

Jest możliwość zakupu na metry/kilogramy.

1 kg = 0,447 mb

1 mb = 2,237 kg 

Drut miedziany fi-8 odgromowy wykonany w naszym sklepiej jest z wysokiej jakości materiału. Drut miedziany to jedna z najważniejszych części prawidłowo działającej ochrony przeciw wyładowaniom atmosferycznym w postaci piorunów. Znajduje swoje zastosowanie podczas wykonywania zwodów i przewodów odprowadzających. Do mocowania drutu miedzianego należy zastosować odpowiednie uchwyty, które znajdziecie Państwo również w naszym sklepie. Wykonany jest z bardzo trwałego materiału, który gwarantuje że ewentualne wyładowanie atmosferyczne zostanie bezpiecznie odprowadzone i uziemione. Drut odgromowy jest niezbędnym elementem porządnej i bezpiecznej instalacji przeciwpiorunowej.

 

Drut miedziany fi 8 to element osprzętu odgromowego, który służy do uziemienia instalacji odgromowej. Jest to jedna z najważniejszych części systemu ochrony przed uderzeniami piorunów. Drut wykonany jest z miedzi, co pozwala na skuteczne odprowadzanie ładunków elektrycznych z uderzenia pioruna bez powodowania szkód dla innych elementów instalacji. Drut odgromowy miedziany fi 8 jest bardzo wytrzymały i odporny na korozję, dzięki czemu zapewnia długotrwałą ochronę przed niebezpiecznymi wyładowaniami atmosferycznymi.

Drut miedziany fi 8 jest prosty w montażu i można go łatwo dopasować do wymaganej długości. Jego uniwersalny rozmiar pozwala na stosowanie go w różnych systemach odgromowych. Dzięki swojej wytrzymałości i skuteczności, drut miedziany fi 8 jest często wybierany przez specjalistów do zabezpieczenia budynków, hal, wież, masztów, kominów i innych obiektów.

Warto zwrócić uwagę na to, że druty odgromowe miedziane fi 8 powinny być montowane przez wykwalifikowany personel, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Nieprawidłowy montaż może skutkować nieodpowiednią ochroną przed uderzeniami piorunów i grozić poważnymi szkodami.

M1E
9999 Przedmioty
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Wczytuję...