Skrzynki oraz drzwiczki probiercze

Sortuj produkty
sortuj wg :

Skrzynki pobiercze, studzienki gruntowe, drzwiczki rewizyjne – wszystko do zabezpieczenia złącza pomiarowego naszej instalacji odgromowej.

Skrzynki probiercze i drzwiczki rewizyjne - zastosowanie - sklep

Skrzynki posiadają grubą obudowa połączenia kontrolnego z wzmacnianą pokrywą do zabudowy w elewacji (skrzynki o przeznaczeniu, zabudowy w elewacji). Nasz sklep z elementami odgromowymi skierowany jest zarówno dla obiektów mieszkalnych, jak i przemysłowych. Oferujemy elementy odgromowe wytworzone ze stali zostają ocynkowane ogniowo, co przekłada się na minimum kilkanaście lat ochronny przeciwkorozyjnej. Posiadamy również skrzynki probiercze gruntowe. Sklep nieustannie powiększa swój asortyment.

Drzwiczki rewizyjne służą do opróżniania Otwory rewizyjne to miejsce niezamurowane w ścianie w kształcie prostokąta do których często służą drzwiczki rewizyjne aby jest zakamuflować. Drzwiczki umożliwiają dostanie się do: wodomierzy, ciepłomierzy, syfonów w urządzeniach sanitarnych oraz różnego rodzaju filtrów i zaworów.

Miejsca do których nie chcemy dopuścić nieporządanych gości w naszych domach, czy mieszkaniach warto zabezpieczyć właśnie estetycznymi rozwiązaniami jakimi są skrzynki probiercze. W otworach rewizyjnych mamy wiele niezbędnych elementów różnych instalacji. Chrońmy takie miejsca przed nieporządanymi awariami utrudniając w sposób znaczący dostęp do nich z zewnątrz. Odpowiednie zabezpieczenie otworu wraz z możliwością dotarcja za pośrednictwem drzwiczek daje opcję ewentualnej naprawy awarii bez potrzeby np. kucia ściany. Estetyka i właściwe zamaskowanie otworów rewizyjnych gwarantują produkty odgromowe oferowane w naszym sklepie piorunochron.pl. Drzwiczki bardzo łatwo jest zamontować, ponieważ są prostokątną konstrukcją, którą opieramy na ramie ościeżnicy. Są wykonane z bardzo trwałych i odpornych materiałów by móc sobie radzić w środowisku w którym towarzyszy wysoka temperatura albo bardzo duża wilgotność. 

 
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl