ZŁĄCZE UZIOMOWE 3 PŁYTKI B 40X5/ FI 20 MM OCYNK

21,40 zł
Brutto

Złącze uziomowe 3 płytki B=40x5 fi20 mm F195036 AN-KOMZłącze uziomowe AN-KOM to bardzo dobre rozwiązanie łączące łatwość montażu z bezpieczeństwem instalacji odgromowej. Złącza dobrze spisują się na zdecydowanej większości układach odgromowych bez względu na elewację czy rodzaj dachu. Produkt ten znajduje zastosowanie podczas łączenia przewodów okrągłych i płaskich. Produkty firmy AN-KOM posiadają przeprowadzone badania prądowe złącz uziomowych. Natomiast elementy są poddawane dodatkowo cynkowaniu ogniowemu, co ma bezpośredni wpływ na ochronę przeciwkorozyjną na długie lata.

Złącze F195036

to złącze uziomowe składające się z trzech płytek o wymiarach 40 mm x 5 mm i średnicy 20 mm. Jest to złącze produkowane przez firmę AN-KOM, która specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju elementów elektrycznych i elektronicznych, w tym złącz uziomowych.

Złącze uziomowe służy do zapewnienia prawidłowego uziomowania instalacji elektrycznych. Składa się zwykle z przewodów miedzianych lub stalowych, które są połączone z elementami instalacji, a następnie złączone razem przy użyciu złącza uziomowego. Dzięki temu zapewnia się bezpieczeństwo użytkowania urządzeń i instalacji, ponieważ uziomowanie chroni przed porażeniem prądem w przypadku wystąpienia awarii.

AN-KOM
F195044
254 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5907770517354
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Wczytuję...