ZŁĄCZE UZIOMOWE 3 PŁYTKI B=40X5/ FI 20 MM OCYNK (1)

ZŁĄCZE UZIOMOWE 3 PŁYTKI B=40X5/ FI 20 MM OCYNK

ładowanie
17,40
 PLN
za
szt.
  • Czas wysyłki: Natychmiast
  • Kod EAN: 5907770517354
  • Numer katalogowy : F195044
  • Wydrukuj kartę
Producent: AN-KOM
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Złącze uziomowe 3 płytki B=40x5 fi20 mm F195036 AN-KOM
Złącze uziomowe AN-KOM to bardzo dobre rozwiązanie łączące łatwość montażu z bezpieczeństwem instalacji odgromowej. Złącza dobrze spisują się na zdecydowanej większości układach odgromowych bez względu na elewację czy rodzaj dachu. Produkt ten znajduje zastosowanie podczas łączenia przewodów okrągłych i płaskich. Produkty firmy AN-KOM posiadają przeprowadzone badania prądowe złącz uziomowych. Natomiast elementy są poddawane dodatkowo cynkowaniu ogniowemu, co ma bezpośredni wpływ na ochronę przeciwkorozyjną na długie lata.

Złącze F195036

to złącze uziomowe składające się z trzech płytek o wymiarach 40 mm x 5 mm i średnicy 20 mm. Jest to złącze produkowane przez firmę AN-KOM, która specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju elementów elektrycznych i elektronicznych, w tym złącz uziomowych.

Złącze uziomowe służy do zapewnienia prawidłowego uziomowania instalacji elektrycznych. Składa się zwykle z przewodów miedzianych lub stalowych, które są połączone z elementami instalacji, a następnie złączone razem przy użyciu złącza uziomowego. Dzięki temu zapewnia się bezpieczeństwo użytkowania urządzeń i instalacji, ponieważ uziomowanie chroni przed porażeniem prądem w przypadku wystąpienia awarii.

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Powiązane produkty
Złącze Uziom-Bednarka DEHN M17
Złącze Uziom-Bednarka DEHN M17
30,00
PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl